Preču iegādes noteikumi

 

Lūdzam iepazīties un akceptēt zemāk pievienotos svarīgākos SIA “Go4Glue”, vienotais reģ.Nr. 40203131699 (turpmāk tekstā – Pārdevējs) piedāvāto preču iegādes noteikumus.

Tā kā Pārdevēja piedāvātās preces pārdošana notiek ar internetā izvietota piedāvājuma starpniecību, saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) 10. pantu, šādā gadījumā, pircējam veicot pasūtījumu, starp pircēju un pārdevēju tiek slēgts Distances līgums (Ministru kabineta 2014. gada 20. maija noteikumi Nr. 255 „Noteikumi par distances līgumu”).

 

 1. Visas preču cenas ir norādītas, ieskaitot Pievienotās vērtības nodokli 21%. Preču piegādes pakalpojuma izmaksas nav iekļautas norādītajā preces cenā.
 2. Par pasūtīto preci, izvēlēto piegādes pakalpojumu un papildus pakalpojumiem, ko piedāvā Pārdevējs, Pircējs var norēķināties izmantojot bankas pārskaitījumu vai norēķinu karti. Veicot piegādi ar kurjerdienestu uz pircēja norādīto adresi ir iespējams arī norēķins preces saņemšanas brīdī skaidrā naudā. Skaidras naudas norēķins nav iespējams, veicot preču piegādi pie Evergrate partneriem.
 3. Veicot pasūtījumu, Pircējam ir nepieciešams norādīt derīgu e-pasta adresi, lai Pārdevējs varētu nosūtīt instrukcijas, rēķins-pavadzīme u.c. nepieciešamo dokumentāciju.
 4. Pircējs apņemas pasūtīto preci saņemt trīs darba dienu laikā no brīža, kad Pārdevējs paziņo, ka pasūtījums ir nosūtīts Pircējam vai sagatavots saņemšanai. Gadījumā ja Pircēja vainas dēļ prece nav saņemta 3 darba dienu laikā no paziņojuma par preces nosūtīšanu, prece tiek nosūtīta atpakaļ Pārdevējam. Šajā gadījumā Pircējs ar Pārdevēju vienojas par preces saņemšanu un samaksu par to.
 5. Ja pārdomājat un nolēmjat atteikties no pirkuma, Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likums (PTAL) un reglamentējošie Ministru Kabineta Noteikumi Nr.255 “Noteikumi par distances līgumu” (MK Noteikumi Nr. 255) nosaka, ka pircējam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atdot interneta veikalā iegādāto preci atpakaļ pārdevējam. PTAL 12. panta 6. daļa nosaka, ka atsakoties no pirkuma Distances līguma gadījumā “patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā”. Iesakām saglabāt preces oriģinālo iepakojumu, lai realizējot atteikuma tiesības saskaņā ar Distances līguma noteikumiem, prece netiktu ārēji mehāniski bojāta. Pārdevējs saglabā tiesības atteikties pieņemt preci, kura ir bojāta, nav pilnā komplektācijā, ir tikusi lietota vai kādā citādā veidā neatbilst piegādātās preces sākotnējam stāvoklim.
 6. Pircējs preces var atgriezt Rīgā, Mazā nometņu ielā 33.
 7. Faktu, ka pircējs ir saņēmis preci, apliecina:
  • Saņemot pasūtīto preci ar piegādi uz klienta adresi – pircēja paraksts uz kurjera/pasūtījuma izsniedzēja elektroniskā termināla vai pieņemšanas-nodošanas akta;
  • Saņemot preci pie sia Go4Glue partnera paraksts uz nodošanas, pieņemšanas akta
 8. Pēc preces saņemšanas apliecināšanas Pircējam tiek izsūtīta elektroniskā pavadzīme. Pavadzīme tiek sagatavota elektroniski un ir derīga bez paraksta.
 9. Ja preces lietošanas laikā precei ir radušās problēmas saistītas ar ražošanas defektu, preces garantijas apkalpošana tiks veikta saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) normām. Preci var pieteikt garantijas apkalpošanai tikai kopā ar pirkuma dokumentiem. Pirkuma dokumenti ir spēkā tikai tad, ja tajos pareizi un skaidri norādīts un ir izlasāms: preces modelis, artikula numurs, pārdošanas datums. Pirkuma dokumentos aizliegts izdarīt jebkādas izmaiņas, dzēst vai pārrakstīt tajos norādītos datus – šādā gadījumā servisa dokumenti tiks atzīti pār spēkā neesošiem.
 10. Par preces kvalitāti saņemtās pretenzijas tiks risinātas saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) normām, atbilstoši reglamentējošajiem Ministru kabineta noteikumiem nr.631. „Kārtība, kādā piesakāms un izskatāms patērētāja prasījums par līguma noteikumiem neatbilstošu preci vai pakalpojumu” prasībām (MK Noteikumi Nr.631).
 11. Vēršam uzmanību, ka PTAL normas neattiecas uz gadījumiem, kad preci iegādājas juridiskas personas.
 12. Pārdevējs var brīvi iniciēt dažādas mārketingas aktivitātes, t.sk. lojalitātes programmas.
 13. Pārdevējs var piešķirt saviem klientiem atlaides un bonusus.
 14. Saistībā ar veicamajiem pakalpojumiem Pārdevējs ir tiesīgs nosūtīt Pircējam paziņojumus, atgādinājumus par uzsāktajiem, bet nepabeigtajiem pakalpojumiem un citu informāciju uz ievadīto elektronisko e-pasta adresi ar mērķi nodrošināt pakalpojumu pienācīgā kvalitātē.
 15. Gadījumā, ja reģistrējoties vai veicot pirkumus interneta veikalā evergrate.lv, Jūs pieteicāties jaunumu saņemšanai, Pārdevējs var sūtīt Pircējam informatīvos ziņojumus e-pastu un sms veidā.
 16. Ja Jūs vēlaties atteikties no jaunumu saņemšanas e-pastā, sms, saņemtajā ziņā spiediet uz saites- “atteikties no ziņojumiem”
 17. Interneta veikals evergrate.lv patur tiesības neapkalpot pasūtījumu, ja interneta veikalam neizdodas sazināties ar klientu pa viņa noradīto tālruņa numuru vai e-pastu.
 18. Ja izvēlaties apmaksāt pasūtījumu ar bankas maksājumu karti, lūdzam pirms apmaksas iepazīties ar Jūsu bankas kartes dienas maksājumu limitiem.
 19. Uz pirkumu apliecinoša dokumenta jeb preces pavadzīmes tiek norādīta atbildīgā par pasūtījuma komplektēšanu un nosūtīšanas dokumenta sastādīšanu persona. Uz dokumenta norādītā atbildīgās personas vārda un uzvārda esamība ir līdzvērtīga minētās personas parakstam.
 20. Preces pieņemšana un kvalitātes pārbaude tiek veikta pie preces piegādes, abu pušu klātbūtnē un puses pārbauda, vai nav konstatējami preces vai tās iesaiņojuma defekti.
 21. Pircējam ir pienākums preci lietot tikai saskaņā ar tās ražotāja norādījumiem, atbilstoši preces īpašībām un paredzētajiem lietošanas mērķiem.
 22. Pārdevējs saziņai ar pircēju izmanto reģistrējoties pircēja norādīto e-pasta adresi un/vai mobilā telefona numuru. Visi paziņojumi, kas pircējam tiek piegādāti uz pasūtījumā norādītu e-pasta adresi un telefona numuru, uzskatāmi par saņemtiem.
 23. Visu komunikāciju ar Pārdevēju Pircējam jāveic, izmantojot kontaktinformāciju, kas ir norādīta Pārdevēja mājas lapā evergrate.lv. Gadījumā ja Pircējam ir jautājumi saistībā ar veikto pasūtījumu, komunikācijā tam jānorāda pasūtījuma numuru un datumu.
 24. Interneta veikala vietnē tiek izmantotas sīktdatnes. Lietojot šo mājas lapu, pircējs piekrīt lietot sīkdatņu lietošanai veiktspējas/analītiskiem mērķiem.
 25. Pircējs piekrīt, ka viņa pirkšanas procesā nodotie dati (vārds, uzvārds, tālrunis, e-pasts, adrese, bankas konta numurs, pirkuma summa, pirktās preces) var tikt nodoti citām juridiskām personām (SIA Omniva, SIA Latvijas Pasts vai citiem pigādes uzņēmumiem), piemēram, piegādes pakalpojumu sniegšanai.