Mūsu filozofija – mūsu misija

Mūsdienās, veselīga un dabiska virtuve ir mūsu uztura uzmanības centrā. Jo īpaši parādās vegānu un veģetārā uztura tendences. Katru dienu mēs pamanām, ka mūsu klienti īpaši meklē pārtiku bez iepakojuma, kā arī mājsaimniecības priekšmetus bez plastmasas un izturīgiem materiāliem. Tāpēc, lai izbeigtu vienreizējo un nekvalitatīvo produktu laikus, mēs ražojam izturīgus, plastmasas nesaturošus produktus veselīgām virtuvēm, kā arī, palielinot, gatavošanas un cepšanas prieku.

 

Roku darbs un izsmalcināts dizains

Tradicionālajā keramikas mākslā mēs apvienojam dekoratīvo un moderno dizainu ar unikālu funkcionalitāti un vadāmību.

Visi mūsu Evergrate  produkti nozīmē bezkompromisu kvalitāti un asumu visa mūža garumā. Katra mūsu darbnīcā ražotā detaļa ir unikāla. Ir nepārprotami vēlamas nelielas formas un krāsas novirzes – tās pasvītro preces amatniecisko raksturu.

Ražošanai tiek izmantots visaugstākās kvalitātes baltais māls ar šamotu. Turklāt mēs izmantojam tikai pārtikas krāsošanai pārbaudītus un sertificētus krāsu pigmentus un glazūras.

Pēc tam, kad mālim pirmajā posmā ir piešķirta forma, keramikas virsma tiek veidota ar rokām un ar lielu jutību. Pēc tam mālu pirmo reizi apdedzina. Rezultāts ir akmens masas trauki, kas tagad tiek rūpīgi krāsoti ar rokām. Otrā apdedzināšana piešķir keramikai glazūru, kas berzes virsmai piešķir maksimālu nodilumizturību.