Jebkuru iegādāto preci Evergrate.lv interneta veikalā ir iespējams atgriezt 14 dienu laikā kopš pirkuma veikšanas datuma. Preci pieņemam, ja tā nav lietota, bez defektiem, tās oriģinālajā iepakojumā – tās kvalitāte nav mainījusies.

Preci varat sūtīt mums pa pastu, aizpildot atgriešanas formu brīvā veidā (skat. paraugu). Pasta izdevumus preces atgriešanas gadījumā sedz klients. Kad Jūsu atgrieztā prece tiks saņemta un tās kvalitāte pārbaudīta, Jūs saņemsiet apstiprinājuma e-pastu par summas atgriešanu preces cenas apmērā. Tuvāko dienu laikā Jums tiks atgriezta nauda izmantojot to pašu maksāšanas veidu kā tad, kad veicāt pirkumu.

Mēs paturam tiesības nemainīt preci vai neatgriezt naudu, ja precei ir defekti, tā ir iegādāta akciju vai atlaižu periodā, ja prece ir internetveikala dāvanu karte.

Ja ir radušies kādi jautājumi par atgriešanu – droši sazinieties ar mums rakstot uz e-pastu info@evergrate.lv vai pa tālruni +371 25664840.

Paeraugs preču atgriešanai

(Ja vēlaties atgriezt iegādāto preci, tad lūdzu aizpildiet šo formulāru)

– SIA Go4Glue, Rīgas iela 14, Ogre, LV5001, info@evergrate.lv

– Ar šo apstiprinu, ka vēlos atgriest iegādāto preci (iemesls)

– Pasūtīta (*)/saņemta (*)

– Pasūtītāja vārds un uzvārds

– Pasūtītāja adrese

– Datums

 

 

 

A mission of this nature typically takes one or two weeks to complete based on the topic matter and the duration of the assignment write essay for me .